Kategoriler

DANSIN YILDIZLARI ANTALYA’ YA GELİYOR

Latin danslarının ve müziğinin Dünyaca ünlü yıldızları  14-17 Mayıs 2015 tarihlerinde Antalya’ya geliyor. Dünya’nın en meşhur latin festivalleri ve yarışmaları organizatörü Albert Torres ve ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden partnerleri 50’ ye  yakın Dünyaca ünlü yıldızı  Antalya Mediterranean Latin Dance Festivali için ülkemize getiriyor.

Yurtdışından bini aşkın dansseverin katılacağı festival aynı zamanda Türk gençleri içinde çok önemli bir fırsat sunuyor. Her sene Aralık ayında Miami’de düzenlenen Dünya Latin Dansları Şampiyonası’nın Türkiye elemeleri de ilk defa bu festivalin içerisinde düzenlenecek. Dünya Latin Dansları Şampiyonasına iki Türk çifti festival organizasyon komitesi tarafından burslu olarak gönderilecek.  Dünya’da önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Albert Torres bu festival  ile Türk gençlerinin yurtdışında yeni kapılar açmasına yardımcı olacaktır.

Dört gün sürecek festivalde Dünya’nın en etkileyici showlarına imza atan BNF grubunun kurucuları Eider & Luisa, videoları milyonlar tarafından takip edilen Dünya’nın en genç salsa şampiyonu 7 yaşındaki Kevin , Jennifer Lopez’ in showlarında dans eden ve 20 dansçının aynı anda sahnede yer alacağı Kolombiyalı El Mulato y su Swing Latino grubu, 18 kez Dünya Şampiyonu olmayı başarmış  Alien Ramirez, sokak dansından gelen ve video klipleriyle hayranlık uyandıran İsveç’li Nina & Zerjon  gibi önemli yıldızlar sahne alacak.  Gündüz Dünyaca ünlü yıldızların başlangıç seviyesi dahil olmak üzere verecekleri onlarca farklı dans dersi, havuzbaşında latin müziği eşliğinde yapılacak animasyonlar, gece onbeş farklı dans show’u ve sabaha kadar sürecek partileri ile herkesin bulunmaktan keyif alacağı festival, WOW Hotelleri Antalya Kundu’ da gerçekleştirilecek.

Festival ile ilgili bilgilere www.antalyamedldf.org adresinden ulaşabilirsiniz.

latin dance festival salsa festival antalya latin dance festival